Kategorie produktów

Filtrowanie

Polecamy szeroki wybór książek używanych (ponad 20 tys. pozycji)

O firmie

Istniejemy już od 2000 roku, nasze początki to zwykłe stoisko z tanimi książkami, które z czasem rozrosło się do kilku antykwariatów i księgarni z dodatkową ofertą artykułów szkolno-biurowych. Równolegle rozwijaliśmy kontakty z producentami i handel hurtowy. Dobre kontakty z nimi zaowocowały rozszerzeniem handlu detalicznego w wewnętrznej sieci sklepów do sprzedaż hurtowej i bezpośredniej. Działamy na terenie województw Podkarpackiego i Małopolskiego.
Hurtownia Podkarpacka oferuje księgarniom, sklepom prowadzącym dział z artykułami szkolno-biurowymi pełne zaopatrzenie w wszystkie cenione na polskim rynku marki. Od tego roku powiększyliśmy ofertę do artykułów z działu chemia gospodarcza.
Równolegle w ramach Hurtowni Podkarpackiej powstała inicjatywa „Centrum Rozwoju Małego Dziecka”. Rodzice mają przegląd najlepszych materiałów edukacyjnych, zabawek rozwojowych, kolorowanek czy dodatkowych elementarzy dla pierwszaków. Darmowy podręcznik nie wystarcza (wiemy, bo także z naszymi pierwszakami odrabiamy wieczorne lekcje…) dlatego każdy rodzic znajdzie u nas coś co pomoże jego dziecku w prawidłowym rozwoju. Staramy się współpracować z każdym producentem oferującym ciekawą i ważną ofertę a także wyszukujemy małe, jeszcze niezbyt znane - lecz bardzo wartościowe firmy tworzące świetne produkty.
Podoba oferta skierowana jest również do placówek edukacyjnych – więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ