Kategorie produktów

Filtrowanie

Polecamy szeroki wybór książek używanych (ponad 20 tys. pozycji)

O Nas

Hurtownia Jodełka
 
Firma istnieje od 1999 roku, zajmujemy się sprzedażą podręczników, artykułów szkolnych, papierniczych, biurowych, chemicznych,  zabawek i gier edukacyjnych. Zaopatrujemy świetlice szkolne i poradnie w  pomoce pedagogiczno – logopedyczne.

Jesteśmy głównym dystrybutorem produktów marki Student oraz wydawnictwa Niko na całą Polskę.

Dlaczego Jodła stała się naszym symbolem? Ponieważ drzewa są nieodłącznym elementem podkarpackiej przyrody, która nie jest dla nas obojętna.
Czynnie włączamy się w ochronę środowiska Karpat współpracując z OTOZ Animals, Magurskim Parkiem Narodowym, wspieramy projekt dotyczący powstania Turnickiego Parku Narodowego.
Historia i przyroda południowej Polski jest pełna tajemnic, warto ją poznać. Hurtownia Jodełka daje taką możliwość poprzez pomoc w organizacji wycieczek regionalnych dla przedszkoli, szkół i innych placówek edukacyjnych.

 •    Zaopatrujemy kompleksowo księgarnie, firmy, biura i sekretariaty w podręczniki szkolne, materiały biurowe, papiernicze, druki, tonery, długopisy i inne potrzebne artykuły codziennego użytku.

•    Przedszkolom, świetlicom szkolnym i pracowniom psychologiczno – pedagogicznym oferujemy  gry i zabawki edukacyjne (np. Pilch - polecane przez prof. Bogdanowicz),  Czu Czu, Granna lub Bączek oraz fachową literaturę. Dodatkowo pomagamy w organizacji bezpłatnych pokazów lub warsztatów oferowanych przez naszych partnerów handlowych.

Równolegle prowadzimy sprzedaż książek nowych i używanych pod marką Antykwariat Podkarpacki.